Zoznámte sa s Ninou
Som certifikovaná Skenar terapeutka, špecialistka s certifikáciou pre racionálnu výživu a zdravý životný štýl a s certifikáciou pre analýzu živej kvapky krvi.
V roku 2022 som v anglickej Cambridge získala u dr. Natashy Campbell McBride certifikáciu na Gaps terapeuta (CGP). Okrem iného som absolvovala veľa iných kurzov ohľadom autizmu, ADHD/ADD, hyperaktivity a iných. Svoje štúdium neustále rozvíjam, fascinuje ma téma mozog, ako aj črevný mikróbiom a momentálne som študentkou psychológie.

Vo svojej praxi sa venujem racionálnej a funkčnej výžive, najčastejšie sa však venujem GAPS. Svoje terapie som doplnila o vyšetrenie krvného obrazu s Darkfield mikroskopom, Skenar prístrojom a spomínaným GAPS nutričným protokolom, pričom ich správnou kombináciou sa usilujem nastaviť správnu homoestázu tela a nastaviť telo k samoliečbe.

Pretože varenie patrí k mojej veľkej obľube, môžete sa už čoskoro tešiť na vydanie Gaps knihy s receptami, ako aj webinármi či skupinovými tréningami ohľadom Gaps nutričného protokolu. Na našom blogu nájdete veľa zaujímavých informácií spojených s výskumom a s autizmom, ako aj s častými závažnými chorobami a skúsenosťami s ich liečbou pomocou spomínaných služieb. Všetky poznatky čerpám z výskumov, či z vlastných súkromných/klinických poznatkov.

K rodinám, ako aj k jednotlivým pacientom mám vzťah nielen na profesionálnej, ale aj osobnej úrovni, nakoľko som matkou autistického dieťaťa a viem, že sú chvíle, kedy potrebujeme oporu a nádej.

Väčšina rodín, s ktorými pracujem, ku mne prichádza s pocitom bezradnosti, pretože dnešná moderná medicína vyhlásila, že s autizmom či inými vážnejšími psychosomatickými chorobami sa nedá nič robiť, prípadne ich len dopovať liekmi. Rodičia sú preťažení, zmätení v súvislosti s informáciami, ktoré čítali online, a sú vyčerpaní zo snahy orientovať sa v strave, doplnkoch a zmenách životného štýlu.

Preto som vytvorila tento web a otvorila centrum, kde vám budem oporou a vložím do vás nádej na zmenu.

Zozbierala som svoje roky poznámok a výskumných článkov, školení či prednášok, aby som ponúkla platformu typu všetko v jednom, ktorá vám pomôže na vašej výžive s autizmom, či inými psychosomatickými, ako i črevnými chorobami.